Chcesz sprzedawać swoje produkty w internecie?

OTWÓRZ SWOJĄ FIRMĘ NA RYNEK NIESKOŃCZONOŚCI

Globalny zasięg

Nasze sklepy internetowe to produkt skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw oraz rodzinnych firm chcących zarabiać w internecie na sprzedaży swoich produktów. Stawiamy na minimalistyczny nowoczesny design sklepu aby skłonić potencjalnych klientów do nabywania produktów oferowanych w witrynie. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań takich marek jak Shoper i Ecwid.

Intuicyjny panel obsługi

Wszystkie nasze sklepy i strony internetowe są oparte o sprawdzone i intuicyjne rozwiązania do ich edycji i zarządzania. Posiadając duże doświadczenie oparte na konsultacjach z klientami, proponujemy Państwu rozwiązania które zapewnią bezproblemową obsługę sklepu.

Responsywny design

Nasze sklepy internetowe są w pełni dostosowane do wszyskich wielkości i rozdzielczości ekranów. Wyglądają dobrze na wyświetlaczu iPhone-a, iPad-a, MacBook-a, iMac-a, smartfonów opartych o system Android, komputerów z systemem Windows i na wszystkich przeglądarkach. Niezależnie od tego czy Twój odbiorca korzysta z Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Opery, Vivaldi czy Firefox-a masz pewność że strona wyświetli się poprawnie.


PRZYSZŁOŚĆ TO E-COMMERCE

Poszerz horyzonty

Z dnia na dzień coraz więcej polaków zamawia produkty w internecie. Części samochodowe, zabawki, sprzęty elektryczne, ubrania a ostatnio żywność i produkty spożywcze. Sklep online to dla twojej firmy nowy start który pozwoli zwiększyć sprzedaż i wejść na nowy rynek.

Image

Image

SPRZEDAŻ W SOCIAL MEDIA

Marketplace? Żaden problem...

Nowoczesny sklep internetowy to nie tylko sprzedaż na twojej stronie. To także integracja systemu do zarządzania stanem magazynowym, oprogramowania do wystawiania faktur a także sprzedaż i komunikacja pomiędzy twoją witryną a systemami Allegro, e-Bay, Marketplace Facebook, Instagram itd.

Chcesz by Twoja firma zaczeła sprzedawać produkty w Internecie?

Zamów projekt sklepu internetowego dostosowanego do twoich potrzeb. Posiadamy w ofercie również specjalną promocje - kupując od nas stronę internetową proponujemy wyposażenie jej w specjalną wtyczkę pozwalającą sprzedawać do 10 produktów bez dodatkowych kosztów i prowizji! Kliknij przycisk poniżej, wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

Image

Wspaniały wygląd, najwyższa jakość.

Studio kreatywne Luminar - zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich lat.


© 2021 Luminar Marcin Piszczek Potrzebujesz strony internetowej?