Dlaczego Shoper i Ecwid?

OFERTA DLA KAŻDEGO

Cena i koszty eksploatacyjne

Wybraliśmy te dwie marki aby zapewnić Państwu szeroki wachlarz możliwości dostosowany do potrzeb i ceny. Najtańsza opcja to sklep do 10 produktów całkowicie bez opłat, po drugiej stronie mamy bardzo rozbudowaną i wszechstronną platformę sprzedażową połączoną z Allegro Olx, e-bay, Facebook Marketplace z możliwością automatycznego wystawiania faktur, systemem monitorowania przesyłek itd.

Możliwości

Obydwie platformy sprzedażowe są bardzo rozbudowane jednak ich założenie działania jest całkowicie odmienne. Shoper to samodzielna platforma do budowy profesjonalnego sklepu, natomiast Ecwid może działać jako plugin/wtyczka do twojej strony firmowej będąc jej rozszerzeniem. Posiadasz stronę firmową którą chcesz tylko rozbudować o skep - Ecwid jest dla Ciebie.

Integracje

Zarówno Ecwid jak i Shoper pozwala na integracje z innymi platformami sprzedażowymi. Pozwala to zaoszczędzić czas i lepiej zadbać o stany magazynowe sprzedawanych produktów.


ROZSZEŻ MOŻLIWOŚCI SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ

Chcesz rozpocząć sprzedaż produktów w Internecie? Obawiasz się trudności w obsłudze panelu tak rozbudowanej strony internetowej? Postaw na prostotę! Oferujemy narzędzia naszpikowane ogromem funkcji i możliwości a przy tym stawiające na przejrzystość i łatwość obsługi.
Nie czekaj na konkurencje i zacznij sprzedaż online już teraz!

Ecwid

Image

Chcesz by Twoja firma zaczeła sprzedawać produkty w Internecie?

Zamów sklep internetowy oparty o najlepsze dostępne rozwiązania e-commerce na rynku.

Image

Wspaniały wygląd, najwyższa jakość.

Studio kreatywne Luminar - zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich lat.


© 2021 Luminar Marcin Piszczek Potrzebujesz strony internetowej?