Czy jesteś znudzony tym jak wyglądają Twoje wiadomości email?

DLACZEGO WARTO MIEĆ PROFESJONALNĄ STOPKĘ EMAIL?

Profesjonalny wygląd

Spraw by już na pierwszy rzut oka twój rozmówca wiedział że ma do czynienia z profesjonalną firmą. Sygnatura czy inaczej mówiąc podpis w mailu to nie tylko pozdrowienie - to wizytówka twojej firmy która może zawarzyć na tym jak postrzegają Cię inni.

Dostęp do danych kontaktowych

W naszych stopkach mailowych zamieszczamy wszelkie dane kontaktowe takie jak numer telefonu, adresy poczty e-mail, adres pocztowy, nip i inne dane firmowe, zdjęcie lub logo, klauzule informacyjne itd. Większość informacji stanowią aktywne hiperłącza które np. w przypadku numeru telefonu, pozwolą klientowi szybko i łatwo wybrać numer i zadzwonić do Ciebie.

Klauzule RODO

Korespondencja firmowa przesyłana przez pocztę email powinna być opatrzona klauzulą informacyjna. Pozyskując dane osobowe jesteś zobligowany do podania osobie, której dane dotyczą podstawowe informacje wynikające z art. 13 RODO. Sprawę rozwiązuje skonstruowanie odpowiedniej stopki mailowej która to te dane będzie zawierać.


STOPKI MAILOWE OD "POZDRAWIAM" DO "RODO"

Wysyłaj emaile świadomie

Aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej firmie powinieneś informować osoby i podmioty do których rozsyłasz korespondencje o fakcie przetwarzania ich danych osobowych. Odpowiednia klauzula pozwoli Ci spać spokojnie i nie zwracać uwagi na przekazywanie tych informacji w każdym mailu z osobna.

Image

Image

DANE KONTAKTOWE POD RĘKĄ

Szybki i łatwy kontakt

Linki i hiperłącza zawarte w stopce mailowej pozwolą w prosty i szybki sposób skierować klientów na Twój Fanpage czy stronę www. To świetny sposób aby zainteresować klientów twoją firmą i ofertą jaką prezentuje. Dodatkowo stopka może zawierać banery reklamowe informujące o promocjach i nowościach!

Chcesz by Twoja firma wyglądała profesjonalnie w korespondecji mailowej?

Zamów projekt stopki mailowej i zacznij wyglądać profesjonalnie promując swoje produkty, usługi czy promocje. Projektujemy również stopki imienne, indywidualne - na życzenie.

Image

Wspaniały wygląd, najwyższa jakość.

Studio kreatywne Luminar - zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich lat.


© 2021 Luminar Marcin Piszczek Potrzebujesz strony internetowej?