Masz dosyć aktualizowania wtyczek WordPress-a?

DLACZEGO NASZE STRONY SĄ WYJĄTKOWE

Nowoczesne strony internetowe

Nasze strony i projekty graficzne są opracowane w sposób jak najbardziej dostępny i przejrzysty dla potencjalnego klienta. Stawiamy na minimalistyczny nowoczesny design stron www, witryn internetowych oraz projektów materiałów reklamowych aby zapewnić jak najlepsze doznania wizualne i przekaz informacji. Korzystamy ze sprawdzonych palet kolorystycznych oraz materiałów tylko z legalnych źródeł.

Intuicyjny CMS

Wszystkie nasze strony, portale, sklepy czy witryny internetowe są oparte o sprawdzone i intuicyjne rozwiązania do ich edycji. Posiadając kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientami, bazując na ich spostrzeżeniach i sugestiach staramy się coraz częściej odchodzić od stron opartych na popularnym systemie blogowym jakim jest WordPress na rzecz prostszych rozwiązań.

Responsywny design

Nasze strony są w pełni dostosowane do wszyskich wielkości i rozdzielczości ekranów. Wyglądają dobrze na wyświetlaczu iPhone-a, iPad-a, MacBook-a, iMac-a, smartfonów opartych o system Android, komputerów z systemem Windows i na wszystkich przeglądarkach. Niezależnie od tego czy Twój odbiorca korzysta z Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Opery, Vivaldi czy Firefox-a masz pewność że strona wyświetli się poprawnie.


WITRYNY I PORTALE SZYTE NA MIARĘ

Wyróżnij się!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stawiamy na pełną personalizację naszych projektów, co to oznacza? Nie korzystamy z gotowych rozwiązań - każda strona to indywidualny projekt stworzony pod danego klienta i wg. jego sugestii.

Image

Image

PRZYJAZNY INTERFACE

Przekaz informacji

Treści zamieszczane na portalu internetowym są niezmiernie ważne. Odpowiednia ich konstrukcja wpływa zarówno na przekaz jak i pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach (Google, Bing itp.) co przekłada się na leady. Zainwestuj w stronę która zwiększy twój udział w rynku i ciesz się zyskiem swojej firmy.

Chcesz by Twoja firma pojawiła się w Internecie?

Zamów projekt strony internetowej i zacznij się reklamować swoim własnem adresem www. Zapewniamy pełen serwis usług skierowanych na reklamę wirtualną, projektujemy strony internetowe, reklamy social media, stopki mailowe oraz wiele innych.

Image
Image

Wspaniały wygląd, najwyższa jakość.

Studio kreatywne Luminar - zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich lat.


© 2021 Luminar Marcin Piszczek Potrzebujesz strony internetowej?