Potrzebujesz Grafika na wyłączność?

OPRACUJ KEY VISUAL TWOJEJ MARKI

Projektowanie

Przygotowujemy grafiki i materiały reklamowe według zlecenia klienta. Bazujemy na najnowszych trendach, posiłkując się materiałami stock-owych zdjęć i grafik najwyższej jakości. Przygotowujemy materiały do druku (DTP).
Zajmujemy się również przygotowaniem całego brandu wizualnego marki - poczynając od przygotowania palety barw i typografii logotypu.

Obróbka zdjęć

Zajmujemy się obróbką fotografii produktowej oraz wycinaniem z tła obiektów przeznaczonych na sprzedaż w internecie (szpanowanie zdjęć). Zapewniamy korekcje barwną fotografii.

Wizualizacje

Przygotowujemy wizualizacje naniesienia reklamy na budynki, samochody i inne obiekty. Opracowujemy wizualizacje pomieszczeń z naniesieniem fototapety na ściany.


KEY VISUAL

Identyfikacja wizualna firmy

Spójna identyfikacja wizualna twojej marki to krok w stronę rozpoznawalności. Bądź konsekwentny w stylu swoich reklam - dobry start i odpowiedni dizajn na początku twojej kariery pozwoli Ci na osiągnięcie celu jakim jest rozpoznawalność Twojej firmy.

Image

Image

POJEKTOWANIE REKLAM

Banery, wizytówki, ulotki, plakaty i inne.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wszelkich materiałów reklamowych. Gotowe projekty jesteśmy w stanie wydrukować w zaprzyjaźnionych drukarniach bądź przekazać klientowi do wydruku samodzielnie.

Chcesz odmienić wizerunek twojej firmy?

Skorzystaj z naszej oferty i zamów wybrane projekty graficzne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Image

Wspaniały wygląd, najwyższa jakość.

Studio kreatywne Luminar - zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich lat.


© 2021 Luminar Marcin Piszczek Potrzebujesz strony internetowej?