Masz nudną ścianę w salonie/kuchni/pokoju i nie wiesz co na niej umieścić?

DLACZEGO NASZE FOTOTAPETY SĄ WYJĄTKOWE

Wysoka jakość

Nasze tapety posiadają bardzo wysoką odporność na ścieranie, zmywanie detergentami a nawet rozpuszczalnikami. Wydruki są całkowicie bezwonne. Atramenty używane do druku posiadają certyfikat Green Guard.

Łatwy montaż

Wszystkie nasze tapety są bardzo łatwe w montażu który odbywa się na tzw. zakładkę. Druk odbywa się na maszynie pozwalającej uzyskać szerokie bryty i zmniejszyć ilość pasków tapety do przyklejenia. Posiadamy również w ofercie tapety samoprzylepne.

Wizualizacje

Opracowujemy wizualizacje pomieszczeń z naniesieniem fototapety na ścianę twojego wnętrza. Potrzebujemy jedynie zdjęcia ściany na której ma się znaleźć finalnie tapeta.


WYJĄTKOWE TAPETY DLA WYJĄTKOWYCH WNĘTRZ

FOTOTAPETY - TERAZ Z USŁUGĄ MONTAŻU

Dzięki zaprzyjaźnionej ekipie remontowo - wykończeniowej oferujemy Państwu możliwość zaprojektowania, wydrukowania a także montażu fototapety.
Uwaga! Montaż obejmuje tapetowania na przygotowanej powierzchni. Istnieje również możliwość przygotowania ściany pod tapetowanie (w celu sprecyzowania założeń oferty i wyceny prosimy o kontakt). Oferujemy montaż w promieniu 40km od siedziby firmy.

Image

Chcesz odmienić swoje wnętrze poprzez przyklejenie fototapety wysokiej jakości?

Zadzwoń i zamów! Wizualizacja nic nie kosztuje. Wystarczy że przyślesz do nas zdjęcie i opiszesz motyw jaki chciał byś umieścić na fototapecie.

Image

Wspaniały wygląd, najwyższa jakość.

Studio kreatywne Luminar - zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich lat.


© 2021 Luminar Marcin Piszczek Potrzebujesz strony internetowej?