Potrzebujesz materiałów reklamowych w formie drukowanej?

PRZEDSTAWIAMY OFERTĘ WYDRUKÓW REKLAMOWYCH

Druk wysokiej jakości

Posiadamy kontakty z najlepszymi drukarniami w kraju co pozwala nam oferować wysoką jakość druku w przystępnej cenie. Oferujemy nadruki na różnych mediach, wydruki naklejek, banery, tapety, materiały i gadżety reklamowe.

Czas realizacji

Staramy się maksymalnie skrócić czas oczekiwania na realizuje zlecenia od momentu akceptacji do otrzymania materiałów. Zamówienia kierowane są bezpośrednio na adres odbiorcy.

Projekty graficzne

Oferujemy projektowanie reklam i grafik reklamowych poczynając na projekcie logotypu i całej identyfikacji graficznej firmy. Więcej na ten temat dowiedzieć się można w zakładce "Grafika reklamowa".


BANER, WIZYTÓWKI, ROLL-UP??

Materiały reklamowe

Oferujemy szeroki wachlarz drukowanych materiałów reklamowych. Wychodząc na przeciw sugestiom naszych klientów chcących zachować spójność wizualną projektów swojej marki - zapewniamy możliwość wykonania wszelkich reklam oraz profesjonalny wydruk materiałów reklamowych.

Image

Image

FOTOTAPETY

Odmień swoje wnętrze

Wydruki to nie tylko reklama. W naszej ofercie znaleźć można także przygotowanie projektu i wydruk najwyższej jakości tapet lateksowych na podkładzie filizelinowym.

Chcesz odmienić swoje wnętrze?

Zamów fototapetę aby ożywić wnętrze swojego domu lub mieszkania. Posiadamy ogromną bazę zdjęć i grafik do wykorzystania. Narzucamy projekt na przesłane zdjęcie wnętrza mieszkania aby wykonać wizualizacje danego obrazu. W celu otrzymania wyceny prosimy o przysłanie dokładnych wymiarów ściany przeznaczonej pod oklejenie.

Image

Wspaniały wygląd, najwyższa jakość.

Studio kreatywne Luminar - zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem materiałów reklamowych i stron internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich lat.


© 2021 Luminar Marcin Piszczek Potrzebujesz strony internetowej?